Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Kurtlar Vadisi’ne şok
Kurtlar Vadisi’ne şok

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde yayınlanan bazı bölümlerde uyuşturucu madde kullanımı ile ilgili olarak görüntülerin yer aldığını belirten G.A., dizide uyuşturucu kullanımının özendirildiğini ve dizinin en büyük takipçisi olan gençlerin bu şekilde yapılan yayından olumsuz olarak etkileneceğini öne sürerek suç duyurusunda bulundu.

Alenen Gösteriliyor:
Kurtlar Vadisi Pusu isimli dizinin Pusat isimli karekteri tarafından uyuşturucu maddesinin buruna çekilme sanhesinin yayınlandığını belirten G.A., dizinin ülkede büyük bir hayran kitlesine sahip olduğunu ifade etti. Yayınlanan görüntülerde pusat rolünü üstlenen oyuncu tarafından uyuşturucu maddenin kullanımının alenen yayınlandığını belirten G.A., bu şekilde gençlere kötü örnek olunduğu ve uyuşturucu madde kullanımının özendirildiğini öne sürdü.

Yapımcılardan Şikayetci Oldu:
Uyuşturucu kullanımında en riskli grubun gençler olduğunu ifade eden G.A., bu tür yayınların gençler ve izleyici kitlesi üzerinde olumsuz etkileri olduğun belirtti. Suç duyurusunda bulunan G.A., dizide yer alan bu tür görüntülerler uyuşturucu kullanımının özendirildiğini öne sürerek dizi yapımcıları ve kanal yöneticileri hakkında soruşturma açılmasını talep etti.

BİLGİLER
tarafından 24 Ocak 2013 - 11:37 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 198 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Resime Tıkla İstek Yap
Sohbet
Top 10
Kategoriler
Resime Tıkla Bizi Takip Et
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi
!--OnlineZiyaretci kodu baslangici-->
Sitemiz Hakkında!

websohbet.gen.tr son olarak itibari ile güncellenmiştir.