Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Halkın seçtiği dizi kalkar mı
Halkın seçtiği dizi kalkar mı

Aksu, Başbakan’ın eleştirileriyle başlayan “Muhteşem Yüzyıl” tartışması hakkında konuştu.

Tartışmaya gerek yok
“Ülkemizde sinema tadında diziler yapılıyor. Ben birçok diziyi izliyorum, Muhteşem Yüzyıl’ı da severek takip ediyorum” diyen sanatçı, tartışmaları gereksiz bulduğunu söyledi: “Bu tartışmanın dışında olduğumu belirtiyorum ve bu kadar büyük bir tartışma yapılmasına gerek görmüyorum.”

Bir Gün Herkes Bu Dizide Oynayacak

Çelişki ortaya çıkar.
Aksu, dizinin yayından kaldırılacağı iddiası hakkında da şunları söyledi: “Muhteşem Yüzyıl, çok seyredilen bir dizi. Bence burada şunun cevabını
aramak lazım. Bu kadar çok seyredilen bir dizi söz konusu olduğu zaman, aynı insanlar, parlamentodaki milletvekilini de seçen insanlar. Onların arzusu dışında bu kadar çok talep gören bir dizinin kaldırılması, milletin kendi ile temsilcileri arasındaki çelişkiyi ortaya çıkarır.”

Meral’e şahidim
Sezen Aksu, dizinin yaratıcısı ve yakın arkadaşı Meral Okay’a yönelik “Senaryoyu, tarihi araştırmadan yazmış” eleştirilerine de yanıt verdi: “Ben yanındaydım, çok ciddi ve uzun araştırmalar yaptığına şahit oldum.”

“Muhteşem Yüzyıl”, Meclis’in de gündemine taşındı. AK Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral, diziyi yayından kaldırmaya yol açacak bir kanun teklifi hazırladı.

Kıyafet baktı
Astoria Alışveriş Merkezi’nde görüntülenen Sezen Aksu, “Muhteşem Yüzyıl”la ilgili soruları yanıtladıktan sonra mağazaları dolaştı, kıyafet baktı.

BİLGİLER
tarafından 14 Aralık 2012 - 17:56 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 151 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Resime Tıkla İstek Yap
Sohbet
Top 10
Kategoriler
Resime Tıkla Bizi Takip Et
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi
!--OnlineZiyaretci kodu baslangici-->
Sitemiz Hakkında!

websohbet.gen.tr son olarak itibari ile güncellenmiştir.