Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Azra’nın Psikolojisi Bozuldu
Azra’nın Psikolojisi Bozuldu

Dünya güzeli ve oyuncu Azra Akın’ın, organizatör Erkan Özerman’ın kendisine hakaret ettiği iddiasıyla açtığı 50 bin liralık manevi tazminat davasının görülmesine devam edildi.

İstanbul 20. Adliye Hukuk Mahkemesi’nde görülen duruşmaya, Azra Akın ve Erkan Özerman katılmadı. Duruşmada, tarafların avukatları hazır bulundu.

Duruşmada tanık olarak dinlenilen mankenlik ajansı sahibi Gaye Sökmen, Azra Akın’ın menajeri olduğunu, bir gazetede Erkan Özerman’ın röportajını görünce Azra Akın’ın çok üzüldüğünü ve yıprandığını belirtti.

Bu röportaj sonucunda Azra Akın’ın rencide olduğunu ve psikolojisinin bozulduğunu savunan Sökmen, “Çünkü haber, özel hayatı rencide edici beyanlardan oluşuyordu. Azra Akın, Türkiye’nin gururudur. Bu olaydan sonra Azra’nın işinde bir azalma oldu. Uzun müddet teklifleri kabul edemedi. Çünkü morali bozuktu” dedi.

Tanık olarak dinlenilen Azra Akın’ın basın danışmanı Zerrin Ersu da, “Azra, gazetede çıkan olaylardan dolayı benim de şahit olduğum üzere sıkıntılı bir dönem geçirdi. Bizlerle bile konuşmakta sıkıntısı oldu. Bu olaydan dolayı kendisini teskin etmek için çok uğraştık” diye konuştu.

Duruşmada tanık olarak dinlenilen Erkan Özerman’ın ajansında çalışan Esin Akdoğan da Azra Akın ve Kıvanç Tatlıtuğ’u ajansta çalıştığı dönemden tanıdığını, Akın’ın ajansa sık sık geldiğini ve Özerman’ın Akın’a yardımcı olduğunu söyledi. Avukatlar, tanıkların beyanlarına karşı mahkemeden süre istedi. Duruşma, eksikliklerinin giderilmesi için ertelendi.

DAVA DİLEKÇESİNDEN

Azra Akın’ın avukatı aracılığıyla Asliye Hukuk Mahkemesi’ne verdiği dava dilekçesinde, 17 Aralık 2011’de bir gazetede yayınlanan röportajda, Erkan Özerman’ın, Akın ile ilgili olarak “Uğursuz biri, hangi diziye çıksa o diziyi batırdı”, “Kıvanç’ın cinselliğine leke getirdi” gibi açıklamaları bulunduğu öne sürüldü.

Davalı Özerman’ın bu şekildeki beyanlarını başka yayın organlarına da çıkarak tekrar ettiği belirtilen dilekçede, Akın’a bu beyanlarla hakaret edildiği gerekçesiyle, Erkan Özerman’dan 50 bin lira manevi tazminat talep edildi.

BİLGİLER
tarafından 14 Aralık 2012 - 17:38 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 155 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Resime Tıkla İstek Yap
Sohbet
Top 10
Kategoriler
Resime Tıkla Bizi Takip Et
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi
!--OnlineZiyaretci kodu baslangici-->
Sitemiz Hakkında!

websohbet.gen.tr son olarak itibari ile güncellenmiştir.