Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Anne babasıyla köşkte yaşayacaklar
Anne babasıyla köşkte yaşayacaklar

Necati Şaşmaz’ın 20 yaşındaki Nagehan Kaşıkçı’yla anne-babasının evlilik yıldönümü olduğu için 12.12.2012 tarihinde nikâh masasına oturduğu ortaya çıktı. Bu arada ikilinin, Maldivler’deki balayının ardından Beylerbeyi’ndeki aile köşkünde Şaşmaz’ın anne-babasıyla yaşayacağı öğrenildi.

FETTAHOĞLU’NDAN YENİ AYRILMIŞTI
MUHTEŞEM Yüzyıl’ın Mahidevran Sultan’ı Nur Fettahoğlu’yla iki yıl birlikte olduktan sonra önceki hafta bir basın bülteniyle ayrıldıklarını açıklayan Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz’ın önceki akşam Nagehan Kaşıkçı’yla sürpriz evliliği gündeme bomba gibi düştü. Nikâh için 12.12.2012 tarihinin seçilmesinin ardındaki sır dün ortaya çıktı. Şaşmaz’ın, anne-babasının evlilik yıl dönümü tarihi olduğu için 12.12.12’de evlendiği öğrenildi.

GELİN HANIM ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
KURTLAR Vadisi’nin bir dönem senaristliğini yapan ve 2009’da hayatını kaybeden Ömer Lütfi Mete’nin yeğeni olan 20 yaşındaki Nagehan Kaşıkçı’yla Necati Şaşmaz, balayı için Maldivler’i seçti. Şaşmaz ile İstanbul Üniversitesi’nde ekonomi bölümü 3. sınıf öğrencisi olan Kaşıkçı’nın yaşayacağı yer de belli oldu. İkilinin, Şaşmaz Ailesi’nin Beylerbeyi’ndeki köşkünde Necati Şaşmaz’ın anne-babasıyla birlikte yaşayacakları ortaya çıktı.

BİLGİLER
tarafından 14 Aralık 2012 - 17:30 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 138 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Resime Tıkla İstek Yap
Sohbet
Top 10
Kategoriler
Resime Tıkla Bizi Takip Et
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi
!--OnlineZiyaretci kodu baslangici-->
Sitemiz Hakkında!

websohbet.gen.tr son olarak itibari ile güncellenmiştir.