Acun O Diziyi Transfer Etti

25 Eylül 2014 Kategori Magazin

Acun O Diziyi Transfer Etti

 

Tv8’in patronu Acun Ilıcalı, yerli dizi atağına başladı ve ilk olarak ‘Kaçak Gelinler’ dizisini 26 bölüm garantisiyle transfer etti.

TV 8’i satın aldıktan sonra her fırsatta eğlence ve spor programlarına ağırlık vereceğini dile getiren Acun Ilıcalı yeni yayın dönemine hızlı giriyor.

Tv8’in patronu Acun Ilıcalı, yerli dizi atağına başladı. Drama bölümü kuran ve artık kanalında yerli dizi yayınlayacak olan Ilıcalı bir dizi transferini gerçekleştirdi.

Güneş’in haberine göre ilk olarak ‘Kaçak Gelinler’ dizisini 26 bölüm garantisiyle transfer etti. Başrolünü Selin Şekerci, Deniz Baysal ve Açelya Topaloğlu’nun paylaştığı ‘Kaçak Gelinler’, Star TV’de 13. bölümde final yapacak.

Kenan Işık İle İlgili Önemli Haber

25 Eylül 2014 Kategori Magazin

Kenan Isik Ile Ilgili Onemli Haber

Bir süre önce beyin kanaması geçiren sanatçı Kenan Işık’ın sağlık durumu ile ilgili yeni gelişmeler var. Tedavisinin devamı için Almanya’da özel bir kliniğe götürülen ünlü sanatçının sağlık durumunun iyiye gittiği bildirildi.

5,5 ay önce spor salonunda düşerek beyin kanaması geçiren Kenan Işık’ın sağlık durumu iyiye gidiyor. Tedavisi 1 aydır Almanya’da özel bir klinikte süren ünlü tiyatrocunun son durumu hakkında eşi Beril Işık “Bakışlarıyla etrafındakini takip edebiliyor. Artık gözleriyle iletişim kurabiliyor” dedi.

Eşinin yoğun bir şekilde fizyoterapi ve ergoterapi gördüğünü anlatan Işık “Tekerlekli sandalyesinde kimi zaman bütün gün oturuyor. Kimi zaman da ayakta. Vücudunu artık tamamen kendisi tutabiliyor, dik durabiliyor. Daha önce bunların hiçbirini yapamıyordu” diye konuştu.

Kenan Işık Hakkında…

Devlet Demiryolları’ndan emekli bir memur çocuğu olan Kenan Işık orta okul öğrenimi gerçekleştiği dönemde Malatya Halkevi’nde amatör tiyatro yapmaya başlamış, lise öğrenimini gerçekleştirdiği Ankara’da okurken ise Meydan Sahnesi’ne girmiştir. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olan Işık, 1972 yılında Devlet Tiyatrosu sanatçısı olmuştur.

Işık ayrıca, Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmenliği yapmıştır. Sanatçı devam eden kariyeri süresince çok sayıda tiyatro oyunu yazmıştır. 1974 yılında Köşe yazarlığı sırasıyla Resmî gazete (1973-1995), Yeni Yüzyıl (1995-1998), tekrar Resmî Gazete (1998-2000), Yeni Binyıl (2000) ve Akşam (2000-2002) gazetelerinde çalıştı. Televizyon ekranlarında başrollerini Gülben Ergen ve Haldun Dormen ile paylaştığı “Dadı” adlı diziyle boy göstermiştir. 2005 yılında Kenan Işık Erdoğan Aktaş’la tanışıp 4 Nisan 2005 tarihinde star haber’i sundu. 12 Haziran 2005 tarihinde haberi sunmayı bırakan Kenan Işık 20 Ağustos 2005 tarihinde Star Haber’i bıraktı ve tekrar oyuncu oldu. Sanatçı ayrıca Türk televizyon programları arasında fenomenler arasına giren Kim 500 Bin İster yarışmasının sunuculuğunu yapmış, değişen yeni adı ile Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının halen sunuculuğuna devam etmektedir.

21 Mart 2014 günü Bilinci kapalı halde hastaneye kaldırılan Işık, ameliyata alındı. Ameliyatın 4 saat sürdüğü, sanatçının hayati tehlikesi bulunduğu belirtildi. Spor sonrasında saunaya giren Işık’ın, sauna sonrasında fenalaşıp dengesini kaybederek, kafasını yere çarptığı öğrenildi. Bu nedenle beyin kanaması geçiren Işık, hemen ameliyata alındı

Rafet El Roman Soyadını Değiştirdi

25 Eylül 2014 Kategori Magazin

Rafet El Roman

Kimliğinde ‘Yaşdut’ olarak yer alan soyadını, Almanya’da verdiği 4 yıllık hukuk mücadelesi sonucunda , ‘El Roman’ olarak değiştirdi.
Bugüne dek, ‘El Roman’ kimliğini, sadece sanatçı ismi olarak kullanan Rafet El Roman, bundan böyle pasaportunda ve kimliğinde de ‘Rafet El Roman’ olarak geçecek.

ÇOCUKLARININ SOYADLARI DA DEĞİŞTİ

Aynı zamanda Tuğba altıntop’tan olan kızları Su ve Şevval’in, 7 yıllık eski kız arkadaşı Yeşim Eryıldırım’dan olan oğlu Edvan’ın da soyadları El Roman olarak kayıtlara geçti. Sanatçı, aile ve akrabalarının tüm karşı çıkmalarına rağmen soyadını El Roman olarak resmileştirmekten vazgeçmedi. Rafet El Roman, “EL ROMAN” ismini 1400’lü yıllarda yaşayan bir İspanyol masal kahramanı ELROMANO’nun hayat hikayesinden etkilenerek 1992 yılından bugüne dek kullanıyor.

Kenan İmirzalıoğlu “Evlilik Teklif Edecek Kimse Yok”

21 Ocak 2013 Kategori Magazin

My Piyasa’da önceki gece felekten bir gece çalan Kenan İmirzalıoğlu’nun mekâna birlikte geldiği kuzeni, sevgilisine evlenme teklif etti.
Çıkışta kendisini bekleyen gazetecilerle sohbet eden İmirzalıoğlu, “Siz ne zaman birine evlenme teklif edeceksiniz?” sorusunu, “Hayatımda kimse olmadığı için, edecek kimse de yok” diye yanıtladı.

Beren Saat’ten Sevgilisi Kenan Doğulu’ya İlginç Bir Hediye

21 Ocak 2013 Kategori Magazin

Beren Saat, sevgilisi Kenan Doğulu için 149 TL ödeyerek bir yıldız satın almış ve bu yıldıza Kenan Doğulu adını vermiş. Beren Saat sayesinde Kenan Doğulu’nun yıldızı gökyüzünde de parlıyor.
Fırat Kurtoğlu, uluslararası ilişkiler bölümü mezunu. Kız arkadaşına değişik bir hediye ararken İngiltere’deki Moon Estates şirketiyle tanışıyor. Burası lady, lord unvanları dağıtan; Ay’dan,Mars’tan, Venüs’ten arsa satan bir şirket. Şöyle ki; İskoçya’da Kincavel bölgesi yakınlarında tarihi bir arsa var. Toprak sahibi, yasal olarak Kincavel lady’si ya da lordu. Şirket 50 dönüm araziyi kapatmış, 2 yıldır birer metrekareden satıyor. Kurtoğlu, önce kız arkadaşını sonra kendisini unvan sahibi yapmış, ardından bu işi Türkiye’ye taşımak için Moon Estates’in bayiliğini almış…
Habertürk’ten Pınar Erbaş’a röportaj veren Kurtoğlu, müşterileri arasında Beren Saat, Deniz Seki ve Tolga Karel gibi ünlü isimler olduğunu söylüyor. Beren Saat, sevgilisi Kenan Doğulu için 149 TL ödeyerek bir yıldız satın almış ve bu yıldıza Kenan Doğulu adını vermiş. Beren Saat sayesinde Kenan Doğulu’nun yıldızı gökyüzünde de parlıyor.

Ünlü Tiyatrocu İsmet Hürmüzlü Hayatını Kaybetti

21 Ocak 2013 Kategori Magazin

Devlet Tiyatroları sanatçı ve rejisörü İsmet Hürmüzlü, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti
Tedavi gördüğü hastanede yaşamını kaybeden İsmet Hürmüzlü, Kerkük’te dünyaya geldi.
Yazdığı, ”Ölüm Kabini” adlı oyunla 1992 yılında İsveç’te ”Onursal ödül”e layık görülen Türkmen sanatçı Hürmüzlü, Ölüm Tuzağı, Gömü, Ana Hanım Kız Hanım, Kamuoyu, Gün Ortasında Karanlık, Pervaneler, Mevlana, Yedi Kocalı Hürmüz, Silvanlı Kadınlar, 72. Koğuş ve Vuslat gibi yapımlarda yer aldı.

“Sultan” Albüm Çıkarıyor

21 Ocak 2013 Kategori Magazin

Sultan Albüm Çıkarıyor

Türk sinemasının ‘Sultan’ı Türkan Şoray, İzmirli sevenleriyle buluştu. Şoray hayranlarına filmlerinde söylenen şarkıları kendisinin seslendirdiği bir albüm çıkaracağını açıkladı
İzmirli sevenleriyle bir yıl aradan sonra buluşan Türk sinemasının ‘Sultan’ı Türkan Şoray, hayranlarına şimdiye kadar oynadığı filmlerde söylenen şarkıları kendi seslendirerek albüm çıkaracağını açıkladı. İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Edebiyatçılar Derneği’nin ev sahipliğinde düzenlenen söyleşi ve imza gününde izdiham yaşandı. Şoray’ın geçtiğimiz günlerde çıkan ‘Sinemam ve Ben’ adlı kitabını imzalatma imkânı bulan hayranları, “Türkan Sen Bizim Herşeyimizsin” sloganları attı. Şoray, hayranlarına “Canımsınız” diye karşılık verdi.
‘Şarkıcıları kıskanırdım’
Hayranları ile iç içe olamamaktan şikâyet eden Türkan Şoray, “Seyircimle aramızda hep bir perde vardı. Bu yüzden ben hep ses sanatçılarını kıskandım. Onlar hep seyirciyle sarılıp öpüşürler ve hasret giderirlerdi. Çünkü konserleri sayesinde sevenleriyle iç içe zaman geçiriyorlardı. Bizler oyuncu olarak hep uzaktan hasret giderdik. Anca galalarda bir araya gelirdik. Ama yazdığım kitap ile seyircimle buluşma olanağı yakaladım. İmza günleri beni mutlu ediyor. Her gün imza günü olsun” dedi.
Sıra albümde
Şoray, “Hepimiz bu dünyaya bir şey bırakacağız. 220 film çevirmişim. Bunların yanında 120 adet kostüm bırakacağım. En son yazdığım kitabın yanı sıra en önemlisi albüm çıkaracağım. Bu hafta görüşmeler başladı ve iki aya kadar bütün oynadığım filmlerdeki şarkıları ben seslendireceğim. Bir kereye mahsus olacak bu albümde ’İçin İçin Yanıyor’, ’Sevemedim Kara Gözlüm’ gibi şarkılar da yer alacak” dedi.

Dizi setinde dayak davası sonuçlandı

14 Aralık 2012 Kategori Diziler, Magazin

“Leyla ile Mecnun” dizisinin setinde oyuncular arasında çıkan kavgaya ilişkin dava karara bağlandı. Oyuncu Ushan Çakır’a verilen 3 bin liralık para cezası, sabıkasız olması ve duruşmada Ezgi Asaroğlu’ndan özür dilemesi göz önünde tutularak ertelendi.

İstanbul Adliyesi 4. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya oyuncular Ezgi Asaroğlu, Ushan Çakır, Beste Bereket ve avukatlar katıldı. Duruşmada söz alan Ezgi Asaroğlu’nun avukatı olan Hulusi Gürbüz, Beste Bereket’in azmettirmesi sonucu Ushan Çakır’ın müvekkiline saldırıp boğazını sıktığını, saçlarından tutarak yerde sürüklediğini savunarak, cezalandırılmasını talep etti. Bu talebe karşılık Beste Bereket’in avukatı ise müvekkilinin sanık Çakır’ı azmettirmediğini ve beraatine karar verilmesi gerektiğini ifade etti. Sanık Ushan Çakır’ın avukatı olan Selim Kurt ise müvekkilinin Ezgi’nin çenesine eli ile dokunduğunu ve bunun vücuda zarar verecek bir hareket olmadığını iddia ederek müvekkilinin beraatini talep etti.

Savunmasında suçlamaları kabul etmeyen Ezgi Asaroğlu, “Ben Ushan’a hakaret etmedim. Bana yapılan eylem nedeniyle psikolojim bozuldu. Ölümden döndüm. Cezalandırılmalarını istiyorum” şeklinde konuştu. Hükmün açıklanmasının geri bırakılması talebinde bulunan Ushan Çakır, “Ben öncelikle Beste’nin beni azmettirmediğini belirtmek istiyorum. Ayrıca olay Ezgi’nin tahriki ile oldu. Üzgünüm böyle bir olayın yaşanmaması gerekirdi. Hakkımda beraat kararı verilmeyecekse hükmün açıklanmasının geri bırakılmasını talep ediyorum” dedi. Beste Bereket de suçsuz olduğunu ifade ederek beraatini istedi.

Mahkeme, Ezgi Asaroğlunu’nun sanık Ushan Çakır’a hakaret içeren sözleri söylediğine dair delil bulunmadığından Asaroğlu’nun beraatine karar verdi. Mahkeme heyeti, Beste Bereket’in Ushan Çakır’ı, Ezgi Asaroğlu’nu yaralamaya azmettirmesi yönünde iddiadan öte başka bir kanıt bulunmadığın ifade ederek, Bereket’in bu suçtan beraatine karar verdi. Mahkeme, Ushan Çakır’a, Ezgi Asaroğlu’nu yaralama suçu sabit görüldüğünden 3 bin lira para cezası verdi. Ushan Çakır’ın sabıkasız olması ve duruşmada Ezgi Asaroğlu’ndan özür dilemesi göz önünde tutularak hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verildi.

 
 

Copyright ® 2013 Chat | Cet | Almanya Sohbet | Hollanda Sohbet | Avrupa Sohbet | Chat Odalari | Çet | Sohbet | Canli Sohbet | Seviyeli Sohbet | Avrupa SohbeT | Muhabbet | Sicak Sohbet | Okey Oyna | Siir | Film İzle | Dizi İzle | Tek Parça FiLm İzle | Sinema FiLm Full HD İzle | Siir & Guzel Sozler

ip adresi


© WebSohbet.Gen.TR 2012 - Tüm Hakları Saklıdır.